MDŽ 2014

Moje milé, krásne dámy, ženy, dievčatá...

Tak už je to tu zase, chcem vám niečo pekné k vášmu zaželať, no mám chvenie v hlase, čo povedať mám v tomto divnom čase... (-:

Hmmm, divný čas. Zima skončila a ešte ani nezačala, jar snáď začne, uvidíme. Mali by sme sa nudiť od prebytku času, toľko máme jeho urýchľovačov, mobilov, tabletov a ja viem čoho... a pritom...počujeme sa menej ako kedykoľvek predtým a to už vôbec nehovorím o videní, o dotyku...
No nebudem mudrovať, lebo na všetko nám a hlavne vám, dávajú recepty. Od dokonalej krásy po večnú mladosť, cez perfektných partnerov po železné zdravie a to všetko (skoro?) zadarmo. Aj keby to tak bolo, aj tak si myslím, že to vôbec nepotrebujete, lebo ste...ste, aké ste.
Preto mi dovoľte zaželať vám k vášmu sviatku, aby ste neboli dokonalé, lebo vynímočné ste práve tým, aké ste. Aby ste sa netrápili tým, že nie ste dokonale krásne, lebo krásne ste práve tým, aké ste. Tie drobné vrásky, ak sú ? (-:  , vás robia ženskejšími a verte tomu, že my chlapi, normálni, neporiadni chlapi, milujeme na vás všetko, aj to kilečko naviac, ak sa vyskytne.

Želám vám, aby vám vaši priatelia, blízki a najbližší čo najmenej telefonovali a o to viac sa vás dotýkali, objímali. A aby ste aj vy vedeli vymeniť mobil za dotyk.
Želám vám aby ste často nosili vašu najkrajšiu, najcennejšiu ozdobu – úsmev na tvári.
Želám vám aby ste mali čas na čas, v ktorom je všetko.
Želám vám, aby ste dávali a dostávali to, prečo ste ženy – Lásku.

Tak teda...užite si váš sviatok.

S úctou

Marián